Otevřeno

Všechny odbory ÚMČ

Zavřeno

Út a Čt 8:00 - 12:00
Pasy, občanské průkazy, přihlašování k trvalému pobytu

otevřeno

Út a Čt 8:00 - 12:00
Ověřování listin a podpisů, CZECHPOINT (např. výdej výpisu z katastru, obchodního a živnostenského rejstříku, výpis z rejstříku trestů).

Aktuality

Výzva - zakázka malého rozsahu "Údržba dětských hřišť a oddechových míst na území městské části Praha 15 od 1. 4. 2019 do 31. 3. 2021"

Městská část Praha 15, Úřad městské části Prahy 15, odbor životního prostředí vás vyzývá k prokázání splnění kvalifikace a k podání nabídky na veřejnou zakázku malého rozsahu „Údržba dětských hřišť a oddechových míst na území městské části Praha 15 od 1. 4. 2019 do 31. 3. 2021“

Odbor životního prostředí

MČ Praha 15 pokračuje v podpoře neslyšících spuštěním Tiché linky

MČ Praha 15 pokračuje v podpoře neslyšících spuštěním Tiché linky

Městská část Praha 15 navázala v říjnu loňského roku spolupráci s organizací Tichý svět, která dlouhodobě pomáhá neslyšícím v České republice. Společnost pro městskou část připravila informační videa pro sluchově handicapované občany, která usnadňují orientaci na webových stránkách a pomáhají při vyřizování nejběžnějších úředních záležitostí. Přetlumočena je oblast sociální, matriční agenda, osobní doklady, školství, zdravotnictví a další.