Přispějte do významného výzkumu české společnosti

Vybrané domácnosti našeho města / městské části budou přizvány k účastí na významném vědeckém výzkumu, který přinese dosud neznámé pohledy na společenské vztahy v české společnosti. Výzkum v rámci Mezinárodního programu sociálního výzkumu ISSP připravili odborníci z Akademie věd ČR a bude v něm osloveno 4500 náhodně vybraných domácností z celé ČR, Dotazováni realizují vyškolení tazatelé společnosti MEDIAN. Vybrané domácnosti v našem městě / městské částí by měli navštívit poprvé v termínu 15.9. -10.11.2017 a pak znovu v dalších termínech až do konce listopadu 2017.

Výzkum je anonymní a pořádají ho renomované vědecké instituce. Poznatky budou sloužit českým i zahraničním vědcům a mohou být základem pro zlepšování sociální politiky, Vyplnění dotazníku s tazatelem trvá přibližně 40 minut. Účastníci výzkumu obdrží malý dárek.

Autor článku: oit@praha15.cz Aktuality