Zvyšujeme bezpečnost chodců v Praze 15

Jako každý rok vyhodnotil Odbor rozvoje a financování dopravy magistrátu hl. m. Prahy  návrhy  městských částí na zlepšení  bezpečnosti v dopravě. Je potěšující, že ze třiceti projektů určených k realizaci byly vybrány čtyři projekty podané městskou částí Praha 15. Dva projekty byly vybrány na základě studie Bezpečně do školy. Jak říká zástupce starosty pro dopravu a bezpečnost Milan Ducko, který společně s paní ředitelkou Blankou Chuchlerovou prosadili realizaci projektu  bezpečně do školy v ZŠ Hostivař: „Jsem velmi potěšen, že se dva projekty, které zvýší bezpečnost dětí do ZŠ v Kozinově ulici, budou realizovat. Chci poděkovat paní ředitelce, všem učitelům a žákům, kteří se na projektu podíleli. Udělali velmi užitečnou práci pro zvýšení bezpečnosti dětí v Praze15. Tím, že byly vybrány dva nejdůležitější projekty k vytvoření projektu a následné realizaci  byla jejich práce oceněna a sami uvidí výsledky svého několikaměsíčního úsilí.

Autor článku: oit@praha15.cz Aktuality

Hodnocení - prvních 30

Plukovníka Mráze

Velikost souboru: 1,44MB