Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více

Tisk E-mail

17. Pražské setkání bíglů - Memoriál Květy Čáslavské

7.5. 2016, ZKO Hostivař

V sobotu 7.5.2016 se za krásného počasí konalo dobrodružné odpoledne, a sice 17. Pražské setkání  bíglů - Memoriál Květy Čáslavské. Letos byla mottem tohoto pravidelného setkání: Evoluce podle bígla. Na sraz milovníků bíglů do ZKO Hostivař dorazilo 112 dvounohých a 83 čtyřnohých účastníků. V rámci pestrého
odpoledne všichni týmově a odvážně absolvovali bojovou hru v přilehlém lesoparku a dále několik soutěží v rámci areálu cvičiště. Zde mohli prověřit své schopnosti a nadání v chytrosti v soutěži Psí skořápky, ve žravosti v soutěži Chytání piškotů a v hravosti v soutěži Hravý labyrint. Celá akce byla zpestřena  doprovodným programem - dogdancingem a scooterjöringem.

Jako každým rokem se Setkání stalo prostorem pro hry, pobavení, poznání, a hlavně pro nová přátelství mezi majiteli strakatých honičů. Strávili jsme společné dobrodružné odpoledne, našli nové přátele, vysoutěžili hodnotné ceny, vzdělali se v rámci přednášky Vemodie, a.s., a hlavně příjemně unavili své čtyřnohé strakatce!

Děkujeme všem partnerům - Vemodia, a.s.. Optima Vetcare, Dokonalá láska, Dalmatin.eu., Alavis, Happy Dog, Funky Dog Bow Ties, Veronice Olešovské, Táně Letáčkové a mediální podpoře časopisů Svět psů, Psí kusy, Psí sporty a Haf & Mňau.

Ráda bych poděkovala paní Jitce Kolářové - zástupkyni starosty Městské části Praha 15 za slavnostní zahájení celého Setkání, zázemí cvičiště ZKO Hostivař, celému úžasnému týmu spoluorganizátoru a hlavně všem účastníkům. Všichni jste byli úžasní, odvážní, ohleduplní, disciplinovaní a hraví...

Napsala Kateřina Malíková

Zdroj: Psí sporty 4/2016 (www.psisporty.cz)

Autor článku: oit@praha15.cz MČ v médiích a tiskové zprávy

Soubory ke stažení

Originál dokumentu

Velikost souboru: 225,08kB

formát PDF

Soubor ke stažení Nové okno