Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více

Tisk E-mail

Poděkování Městské části Praha 15

Vážení přátelé nadace,

s potěšením Vám oznamujeme, že letošní ročník projektu Smejkalovky pomáhají byl opět úspěšný. Společně jsme pomohli kapele Kyklopband, mladým nevidomým hudebníkům, kteří potřebovali průvodce a řidiče, který by je dopravil na jejich koncerty. Pro mnohé z nás naprosto všední záležitost - pro nevidomé velký problém. Díky vám dle předpokladů kapelníka Daniela Soboty výtěžek ze 4. ročníku projektu bude kapele pomáhat po dobu 2 let. Srdečně děkujeme.

Velký dík patří zejména partnerům akce: Rossmann, Městská část Praha 15, Statutární město Olomouc, DM Life (Smarty drink), Olma, ClineX, Koloběžky-bike, manželé Smejkalovi, Výstaviště Flóra, Teekanne, Generali, RailReklam, Hostivařská přehrada, Restaurace Fontána, Hotel Ametyst a další partneři, kteří si nepřáli být zveřejněni.

Velice děkujeme také spřáteleným organizacím jako Liga 100, Bezva běh, Běhej.com, Český běh, Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, Orientační běh, ChampionChip, Běhy Zlín ad., všem dobrovolníkům a spoluorganizátorům, kteří se podíleli na pořádání letošních běhů, především pak studentkám speciální pedagogiky Univerzity Palackého, zaměstnancům spol. Rossmann a Sberbank, Jiřímu Mikulicovi a Pavlu Dvořákovi.

Za precizní přípravu v Praze děkujeme Janu Hostičkovi a jeho 4timing a Pavlu Frčkovi z Českého atletického svazu za certifikaci tratí.

Obrovský dík patří našemu patronovi projektu Jarovi Smejkalovi za výbornou spolupráci od 1. ročníku projektu, obrovskou podporu, vždy maximální včasnost a připravenost, výbornou komunikaci a celkově - jsme moc rádi, že je tváří projektu, a to nejen pro jeho nesporný talent, ale především pro jeho charakter a ochotu, s jakými pomáhá lidem s těžkým zrakovým postižením.

Honoráře se pro Kyklopband vzdali a projekt podpořili Dominik Hašek, který letos velmi akci pomohl jak podporou kampaně, tak i osobní účastí na závodě v Praze, dále fotbalista SK Sigma Lukáš Kalvach (nejlepší obránce sezóny), Anna Julie Slováčková s kapelou The Primes, Milan Chriss, Raego, skvělý moderátor Vlasta Korec a legendární plzeňská kapela Burma Jones.

Jsme hrdí na převzetí záštity nad letošním ročníkem od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, jež spatřuje akci jako vysoce společensky přínosnou, rovněž jsme rádi za podporu ve formě záštity od Antonína Staňka (někdejší primátor města Olomouc a ministr kultury) a Milana Wenzla (starosty Prahy 15). Na tomto místě chceme poděkovat také místostarostce Prahy 15 Jitce Kolářové za celkovou podporu akce.

Každý rok projekt osloví přes billboardy, sociální sítě, internet (celkově), rádia a další média cca 4 miliony lidí v ČR, zapojuje se stále více organizací, dobrovolníků a především běžců, které nezastaví ani nepříznivé počasí a společně s námi pomáhají těm, kterým osud tolik nepřál a kteří se bez pomoci druhých neobejdou.

Vám všem, kteří jste letos pomáhali, velice děkujeme za Vaši vstřícnost, obětavost a ochotu dát něco ze sebe lidem, kteří díky Vám také nemusí nadále řešit to, co zdraví lidé běžně dělají každý de a berou za samozřejmé.

Přikládáme odkaz na fotogalerii - Praha: https://www.inpv.cz/fotogalerie/smejkalovky-pomahaji-praha-2018/
Olomouc: https://www.inpv.cz/fotogalerie/smejkalovky-pomahaji-iv-rocnik-2018/

Velice děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na spolupráci i v dalších letech v duchu našich hesel.
#prorozemuzu #pomaham #behempomaham

S pozdravem a přáním hezkého dne

Mgr. Dagmar Sýkorová

členka správní rady
projektová a PR manažerka
Nadace prof. Vejdovského

Autor článku: oit@praha15.cz MČ v médiích a tiskové zprávy