Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více

Zpět na úvodní stránku projektu

Aktuality

 

Pozvánka na zasedání Pracovní skupiny pro místní Agendu 21 a Zdravou městskou část Praha 15

Dovoluji si vás pozvat na jednání, které se uskuteční 15. ledna 2018 od 17.00 hodin v zasedací místnosti č. 707, ÚMČ Praha 15, Boloňská 478/1, Praha 15. Celou pozvánku najdete zde (PDF, 396 kB).

Milan Ducko
předseda Pracovní skupiny pro místní Agendu 21 a Zdravou městskou část Praha 15

 

ANKETA 14 problémů Městské části Praha 15 - Souhlasíte s nimi?

Z důvodu co největší objektivity výběru Desítky problémů MČ Praha 15 máte možnost zapojit se do hlasování i vy!

Vyplňte anketní lístek, který naleznete v prosincovém Hlasateli, na recepci ÚMČ Praha 15, nebo klikněte na uvedený odkaz a vyplňte naší anketu on-line.
 Prosím, označte dva problémy, které upřednostňujete. Termín: 31.12.2017

Máte-li zájem podílet na dalším rozvoji městské části, být informován a zván na veřejná projednání, zanechte nám na sebe kontakt ve vyznačeném poli.

V případě jakýchkoliv dotazů mě můžete kontaktovat na e-mail michaela.mrazkova@praha15.cz
 

13. listopadu proběhlo Diskuzní fórum zdravé městské částí
Více najdete zde.


Přípravy na Diskuzní fórum Zdravé městské části Praha 15 jsou v plném proudu
Jak jsme již avizovali, dne 13. listopadu 2017 proběhne v hostivařské sokolovně diskuzní fórum, jehož cílem je společná diskuze s vedením radnice a vedoucími odborů o problémech, které Vás v naší městské části trápí.
Součástí fóra bude kromě tvorby pocitové mapy také možnost drobného občerstvení nejen v podobě piva z místního pivovaru Hostivar, limonád, kávy a čaje, ale například také chuťovek z bufetu, který je v sokolovně k dispozici. Každý účastník fóra získá modrý slosovatelný lístek do tomboly, růžový na něco na zub a žlutý, aby měl tu chuťovku čím spláchnout.
Těšíme se na Vás!


18. října 2017 proběhlo ustavující zasedání Pracovní skupiny pro MA21 a Zdravou MČ P-15
Milan Ducko, zástupce starosty, jmenoval do funkce jednotlivé členy, požádal je o představení a provedl prezentaci představující místní Agendu a Národní síť Zdravých měst ČR.
 

13. listopadu 2017 proběhne Diskuzní fórum zdravé městské částí
Za necelý měsíc, v pondělí 13. listopadu se bude konat historicky první Diskuzní fórum zdravé městské části. Pojďte s vedením radnice a vedoucími jednotlivých odborů úřadu společně diskutovat o problémech, které Vás v naší městské části trápí.
Těšíme se na vaši účast. Plakát najdete zde (JPG, 230 kB)
 

První zasedání Pracovní skupiny pro místní Agendu 21 a Zdravou městskou část Praha 15
Milan Ducko, předseda Pracovní skupiny pro místní Agendu 21 a Zdravou městskou část Praha 15 si Vás dovoluje pozvat na její ustanovující zasedání, které se uskuteční dne 18. října 2017 od 17.00 hodin v zasedací místnosti č. 707, ÚMČ Praha 15, Boloňská 478/1, Praha 15. Na jednání budou představeni jednotliví členové pracovní skupiny a vymezena její působnost. Dále členové pracovní skupiny vyhodnotí setkání Měcholupská náves, které proběhlo ve středu 13. září v KC Varta. Představen bude také program Diskuzního fóra Zdravé městské části, na které jsou všichni občané zváni.
 

Proběhlo setkání se zástupci radnice na téma  „Úpravy někdejší měcholupské návsi“
Setkání s občany v rámci místní Agendy 21 proběhlo ve středu 13. září 2017 v KC Varta. Téma, jak by měl v budoucnu vypadat rozsáhlý veřejný prostor mezi vlakovou zastávkou Horní Měcholupy a Milánskou ulicí, zaujalo mnoho lidí, kteří přišli diskutovat s radními a architektem Městské části Praha 15. Diskuzi zahájil starosta Milan Wenzl a dále ji vedl zástupce starosty Milan Ducko. Dotazy a náměty se rozšířily i na hřiště u Spolkového domu.
Všem děkujeme za zájem o věc a účast na akci. Fotografie z akce najdete zde.
                                                                           
„Den zdraví získal dotaci v rámci místní Agendy 21“
Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo dotace pro městské části na podporu projektů místní Agendy 21 v oblasti zdraví a zdravého životního stylu.
Sportovní den pro zdraví a pohyb celé rodiny se uskutečnil v neděli 10. září 2017 od 14 do 18 hodin v rámci Dnů Prahy 15. Více informací naleznete na http://www.praha15.cz/urad/odbory-uradu/kancelar-starosty/dny-prahy-15-2017/.