Memorandum

Starostové MČ Praha 15 Milan Wenzl, MČ Praha 22 Martin Turnovský a MČ Praha - Petrovice Olga Hromasová, podepsali dnes společně MEMORANDUM.

Starosta městské části promluvil o Antonínu Švehlovi

Ve významný den, v Den vzniku samostatného československého státu, promluvil starosta městské části Praha 15 na Staroměstském náměstí o hostivařském rodákovi Antonínu Švehlovi, o mravních hodnotách a o nutnosti dobře vážit, koho si lidé volí za své vůdce.

Praha 15 přivítá v srpnu účastníky Europ Raid

Městská část Praha 15 se stala jako jediný český zástupce partnerským místem třetího ročníku akce Europ Raid. Této spanilé cesty Evropou, kterou pořádají francouzští vysokoškolští studenti ve věku od 18 do 30 let, se letos účastní 200 účastníků rozdělených do 65 tříčlenných týmů s 65 vozy značky Peugeot 205.

Podrobnosti

Starostové jihovýchodních částí Prahy jednali o strategii urychlení dostavby 511

Na 15 starostek a starostů, poslanci a zástupci MHMP se v pondělí 20. června v 15 hodin sešli v sále Hasičské zbrojnice v pražských Horních Měcholupech, aby se dohodli na společném postupu v otázce dostavby silničního okruhu kolem Prahy 511. Starosta Prahy 15 Milan Wenzl setkání zorganizoval na základě nesouhlasu s rozhodnutím vlády o vyjmutí této stavby ze seznamu vybraných prioritních staveb.

Starosta MČ Praha 15 přijal delegaci z Číny

Sedmičlennou delegaci z čínského Jinanu přijali ve čtvrtek 2. června 2016 v Úřadu MČ Praha 15 starosta Milan Wenzl a radní MUDr. Jana Trková, Bc. Jitka Kolářová, Václav Bílek a Ing. Karel Strnad. Během cca hodinového setkání se mluvilo zvláště o vodohospodářství, zemědělství a možné spolupráci českých a čínských podniků v obou těchto odvětvích.