Pobočka pražské hygieny ZÁPAD v Praze 5 se trvale přestěhuje na Prahu 7

Hygienická stanice hlavního města Prahy (dále jen HSHMP) se snaží postupně zlepšovat nejen podmínky pro práci svých zaměstnanců, ale také zvyšovat komfort návštěvníků jednotlivých poboček. Tomuto záměru odpovídá nutnost modernizace pracovišť a na to navazující optimalizace kancelářských prostor pražské hygieny.
V dané souvislosti a dle již dřívějších informací HSHMP proto od pondělí 11. prosince 2017 dojde k trvalému přesunu pobočky ZÁPAD z dosavadních prostor na adrese Štefánikova 247/17 v Praze 5 do nově zrekonstruovaných prostor v pobočce CENTRUM na adrese Dukelských hrdinů 347/11 v Praze 7.

Provozní doba podatelny zůstává neměnná, a to následovně:

PONDĚLÍ a STŘEDA 8:00 – 11:30 a 12:30 – 16:00
ÚTERÝ a ČTVRTEK 8:00 – 11:30 a 12:30 – 15:00
PÁTEK 8:00 – 12:30

Pobočka CENTRUM se nachází cca 4 km od pobočky ZÁPAD na stejném břehu Vltavy.

Pražskou integrovanou dopravou se lidé na pobočku dostanou následujícími způsoby:

1/ metrem C - Vltavská, přestup na tram č. 1, 12, 25 na Strossmayerovo náměstí, zde přesednout na tram. č. 8, 26, 17 do zastávky Nábřeží Kapitána Jaroše.

2/ metrem B – Náměstí Republiky, tram. 6, 8, 26 – Strossmayerovo náměstí – odtud kousek pěšky do ulice Dukelských hrdinů

Nová telefonní spojení na pobočku ZÁPAD budou aktualizována ve 49. týdnu roku 2017 a naleznete je na webových stránkách HSHMP v levé části, v sekci „Naše pobočky“ (http://www.hygpraha.cz).
Ke komunikaci s HSHMP (učinit podání) je možné využít také podatelnu v sídle HSHMP, v ulici Rytířská 12/404, Praha 1.

Pobočka Centrum prošla komplexní rekonstrukcí, takže Vás velmi rádi přivítáme ve zcela nových
prostorách této „nové“ pobočky.

RNDr. Jan Jarolímek, Ph.D., MBA
ředitel