Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více



Příjmení a jméno Funkce Kancelář Tel / Email
odbor majetkový
Mgr. Cejnar Aleš MPA OM pověřený vedením odboru 210 281 003 210
Ales.Cejnar@praha15.cz
JUDr. Průchová Eva referent 619 281 003 619
Eva.Pruchova@praha15.cz
Navrátilová Alena referent 614 281 003 614
Alena.Navratilova@praha15.cz
oddělení investiční a evidence majetku
Ing. Černá Hana MPA vedoucí oddělení investiční a evidence majetku 615 281 003 615
Hana.Cerna@praha15.cz
Košnařová Jitka referent 601 281 003 661
Jitka.Kosnarova@praha15.cz
Ing. Hájková Iva referent 601 281 003 601
Iva.Hajkova@praha15.cz
oddělení správy nemovitostí
Němcová Lenka DiS vedoucí oddělení správy nemovitostí 621 281 003 621
Lenka.Nemcova@praha15.cz
Ing. Spurná Kateřina referent 701 281 003 761
Katerina.Spurna@praha15.cz
Bernsteinová Alena referent 701 281 003 701
Alena.Bernsteinova@praha15.cz
Sobotová Andrea DiS referent 620 281 003 620
Andrea.Sobotova@praha15.cz
Šulcová Anna referent 618 281 003 618
Anna.Sulcova@praha15.cz
Bc. Blabolová Dita referent 702 281 003 702
Dita.Blabolova@praha15.cz
Bc. Olmr Marcel DiS referent 616 281 003 616
Marcel.Olmr@praha15.cz
Dubovčiová Ivana referent 617 281 003 617
Ivana.Dubovciova@praha15.cz