Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více



Příjmení a jméno Funkce Kancelář Tel / Email
odbor stavební
Mgr. Ježek Vladimír Vedoucí odboru stavebního 318 281 003 318
Vladimir.Jezek@praha15.cz
Meisnerová Dana asistentka vedoucího odboru 320 281 003 320
Dana.Meisnerova@praha15.cz
oddělení právní a administrativní
Horáčková Olga archiv odboru 55 281 003 186
Olga.Horackova@praha15.cz
Včisláková Petra správní poplatky 421 281 003 421
Petra.Vcislakova@praha15.cz
oddělení stavební 1
Ing. Hejdučková Andrea vedoucí oddělení stavebního I – k.ú. Hostivař 323 281 003 323
Andrea.Hejduckova@praha15.cz
Ing. Baňka Ivan referent – územní řízení k.ú. Horní Měcholupy 304 281 003 304
Ivan.Banka@praha15.cz
Hřebíková Jitka referent – k.ú. Hostivař 325 281 003 325
Jitka.Hrebikova@praha15.cz
Ing. Goller Josef referent 327 281 003 327
Josef.Goller@praha15.cz
Boháčková Lenka referent – k.ú. Horní Měcholupy 326 281 003 326
Lenka.Bohackova@praha15.cz
Ing. Sobota Jiří referent – územní řízení k.ú. Hostivař 322 281 003 322
Jiri.Sobota@praha15.cz
Bc. Pulkrábková Soňa referent – k.ú. Hostivař 324 281 003 324
Sona.Pulkrabkova@praha15.cz
oddělení stavební 2
Urbanová Marta vedoucí oddělení stavebního II – k.ú. Dubeč 303 281 003 303
Marta.Urbanova@praha15.cz
Mühlmannová Jaroslava referent – speciální stavební úřad pro vodní díla + k.ú. Hostivař 423 281 003 423
Jaroslava.Muhlmannova@praha15.cz
Havelková Eliška referent – k.ú. Štěrboholy 302 281 003 302
Eliska.Havelkova@praha15.cz
Rosičová Ivana referent – k.ú. Dolní Měcholupy 328 281 003 328
Ivana.Rosicova@praha15.cz
Ing. Dohnalová Petra referent - k.ú. Petrovice + územní řízení k.ú. Petrovice, Dubeč, Štěrboholy, Dolní Měcholupy 301 281 003 301
Petra.Dohnalova@praha15.cz
Ing. Sklenářová Dagmar MPA referent – speciální stavební úřad pro stavby komunikací 422 281 003 422
Dagmar.Sklenarova@praha15.cz