Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více



Příjmení a jméno Funkce Kancelář Tel / Email
odbor živnostenský
Ing. Třeštík Petr MPA OŽ vedoucí odboru 410 281 003 410
Petr.Trestik@praha15.cz
Černá Jitka referent 409 281 003 409
Jitka.Cerna@praha15.cz
oddělení kontrolní
Carda Ctibor vedoucí oddělení kontrolního 402 281 003 462
Ctibor.Carda@praha15.cz
Nenadálová Alice referent 403 281 003 403
Alice.Nenadalova@praha15.cz
Prouza Milan referent 403 281 003 463
Milan.Prouza@praha15.cz
oddělení registrace podnikatelů
Korábová Jarmila vedoucí oddělení registrace podnikatelů 408 281 003 408
Jarmila.Korabova@praha15.cz
Červinková Vlasta referent 405 281 003 465
Vlasta.Cervinkova@praha15.cz
Čarková Miroslava referent 406 281 003 406
Miroslava.Carkova@praha15.cz
Dolejší Dana referent 406 281 003 466
Dana.Dolejsi@praha15.cz