Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více



Příjmení a jméno Funkce Kancelář Tel / Email
odbor životního prostředí
Mgr. Venclíková Zuzana Vedoucí odboru OŽP 310 281 003 310
Zuzana.Venclikova@praha15.cz
Vaněčková Vladimíra referent 309 281 003 309
Vladimira.Vaneckova@praha15.cz
oddělení specialistů
Ing. Šmídková Judita vedoucí odd. specialistů 308 281 003 308
Judita.Smidkova@praha15.cz
Bc. Machková Jitka referent 305 281 003 365
Jitka.Machkova@praha15.cz
Ing. Jelínková Lenka referent 305 281 003 305
Lenka.Jelinkova@praha15.cz
oddělení zeleně
Bc. Marková Michaela vedoucí odd. zeleně 306 281 003 306
Michaela.Markova@praha15.cz
Ing. Šebesta Václav referent 306 281 003 366
Vaclav.Sebesta@praha15.cz
Ing. Vymazal Petr referent 307 281 003 307
Petr.Vymazal@praha15.cz
Ing. Vyhnálková Barbora referent 307 281 003 367
Barbora.Vyhnalkova@praha15.cz