Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více

Zastupitelstvo MČ Praha 15 - volební období 2014-2018

V komunálních volbách, které se uskutečnily ve dnech 10. a 11. října 2014, bylo zvoleno 31 členů Zastupitelstva městské části Praha 15.

  Jméno Volební
strana
Funkce Kontakty
mobil
Kontakty
Beran Jan

ODS

  603433947
271751217
jan.beran@kovari.cz
Bernat Petr

TOP 09

    bernatp@email.cz
Bílek Václav

ANO 2011

1. zástupce starosty 281003512 vaclav.bilek@praha15.cz
Ducko Milan PATNÁCTKA
NÁŠ DOMOV

zástupce starosty

281003312

milan.ducko@praha15.cz

Filipovič Igor, Ing. arch. ČSSD     citypro.filipovic@centrum.cz
Frauenterka Michal ODS   777833563 michal@benky.cz
Hájek David ANO 2011   723156973 david.hajek.utb@gmail.com
Havel Jeroným PATNÁCTKA
NÁŠ DOMOV
  606690189 podatelna@praha15.cz
Hudeček Jiří, Prof. CSc. KSČM   608181054 hj321@centrum.cz
Chejab Bahati Petra TOP 09     petra.chejab@gmail.com
Klega Pavel, Ing. ODS     podatelna@praha15.cz
Kolářová Jitka, Bc. ANO 2011 zástupkyně starosty 281003412 jitka.kolarova@praha15.cz
Kubečková Olga, Mgr. et Bc. ANO 2011   724099993 uroolga@seznam.cz
Meluzín Filip, Bc. MBA ANO 2011 předseda
výboru
dopravy a
bezpečnosti
  podatelna@praha15.cz
Nauč Miroslav ANO 2011 předseda finančního
výboru
724247960 praha15@anobudelip.cz
Neumann Petr, Ing. TOP 09   224109432 petr@anthony.cz
Omáčka Martin ANO 2011    
martin.omacka@praha15.cz
Pavlíček Karel KSČM předseda
kontrolního výboru
  ka.pavlicek@seznam.cz
Pencák Marcel, PhDr. Ph.D. PATNÁCTKA
NÁŠ DOMOV
zástupce starosty 281003316
601386804
marcel.pencak@praha15.cz
Pešek Pavel TOP 09   734605000 pav.pesek@email.cz
Petrovič Pavel, Doc. RNDr. CSc. TOP 09     petrovic2p@seznam.cz
Prinzová Lucie ODS     lucie.prinzova@gmx.com
Randa Antonín, Mgr. PATNÁCTKA
NÁŠ DOMOV
neuvolněný radní   randaant@gmail.com
Rezek Martin, Mgr. LL.B ODS     podatelna@praha15.cz
Rýdl Karel ANO 2011     k.rydl76@gmail.com
Strnad Karel, Ing. ČSSD uvolněný předseda
výboru volnočasových
aktivit a vnějších vztahů
281003522
karel.strnad@praha15.cz
Šikýřová Petra, Mgr. NEZÁVISLÍ   602974854 info@sokolhostivar.cz
Štiková Marcela, PhDr. NEZÁVISLÍ předsedkyně výboru pro školství, výchovu, vzdělávání a kulturu   stikovam@praha15.cz
Trková Jana, MUDr. ČSSD zástupkyně
starosty
281003416 jana.trkova@praha15.cz
Vachulová Jana, PaedDr. PATNÁCTKA
NÁŠ DOMOV
předsedkyně výboru
vzdělávání a sociální
oblasti
739458759 podatelna@praha15.cz
Wenzl Milan ANO 2011 starosta 281003517 milan.wenzl@praha15.cz