Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více

Úřední hodiny

Otevřeno

Po a St 8:00 - 17:30
Všechny odbory ÚMČ

Zavřeno

Po a St 8:00 - 17:30
Út a Čt 8:00 - 12:00
Pasy, občanské průkazy, přihlašování k trvalému pobytu

otevřeno

Po a St 8:00 - 17:30
Út a Čt 8:00 - 12:00
Ověřování listin a podpisů, CZECHPOINT (např. výdej výpisu z katastru, obchodního a živnostenského rejstříku, výpis z rejstříku trestů).

Aktuality

Dny vody ve Stromovce aneb voda pro život

Lesy hl. m. Prahy ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy připravily na 18. – 19. září dvoudenní akci DNY VODY ve Stromovce aneb voda pro život. Na této akci se Praha představí Pražanům jako město s rybníky, potoky i řekami, město plné života kolem vody, ale také ohrožené povodněmi...

Kancelář tajemníka

ZAŽIJTE MĚSTO JINAK!

Přineste si oběd / večeři a zabydlete s námi na jeden den Kozinovo náměstí – celý den bude rozpálený gril a zázemí pro posezení a konzumaci. Přijeďte na kolech, koloběžkách a odrážedlech – může se jezdit po Kozinově ulici bez aut. Upečte něco dobrého a přineste to všem ochutnat – sousedský piknik a výměna receptů. Bazar knih, CD a hraček – přijďte si je vyměnit nebo jen tak darovat. Celodenní zábava pro Vaše děti – herna pro nejmenší, klauni, hry v přírodě, naučná stezka, tvořivé dílny, turnaj ve stolním hokeji, malování na obličej a další. Celý den otevřený hostivařský kostel a dvě jeho komentované prohlídky...

Kancelář starosty

STARTUJEME

Ze soboty 31.8. na neděli 1.9.2013 je naplánováno přepnutí webových stránek na nové. Může dojít k dočasnému omezení služeb webu.

Podrobnosti

Hurá na prázdniny

Městská část Praha 15 Vás zve na akci s názvem Hurá na prázdniny. Sportovní odpoledne pro všechny, kteří se rádi baví a sportují.

Podrobnosti