Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více

Hlasatel - časopis MČ Praha 15

Hlasatel vychází v MČ Praha 15 měsíčně, mimo srpen.

Vydává:
Úřad městské části Praha 15, Boloňská 478/1, 109 00  Praha 10, IČ: 231355

Usnesení Rady MČ Praha 15: č. R-100 ze dne 23.1.2019 (PDF, 214 kB)

Redakční rada:

Předseda redakční rady: Václav Bílek
Redakční rada: Pavlína Nejedlíková
  Ing. Dana Benešová, Ph.D.
  Karolína Skrčená
  Pavel Fingr
  Marie Zdeňková
  Michal Brož
Tajemník: Kateřina Rathausová

 

Jednací řád Redakční rady Hlasatele (PDF, 190 kB)

Statut (PDF, 213 kB)

Ceník inzerce (PDF, 452 kB),
Závazná objednávka pro řádkovou inzerci (PDF, 458 kB)
Závazná objednávka pro plošnou inzerci (PDF, 447 kB)

Souhlas se zveřejněním osobních údajů (DOCX, 586 kB)
 

Vážení spoluobčané,
v případě vašeho zájmu o uveřejnění fotografie svého potomka v rubrice „Nově narozené děti“ nás, prosím, kontaktujte na telefonních číslech: 281 003 583, 281 003 523 nebo na e-mailu: hlasatel@praha15.cz.
Podmínkou uveřejnění je podepsání souhlasu se zveřejněním osobních/citlivých údajů za účelem informace o narození dítěte, který je ke stažení výše.


Pokud časopis Hlasatel ve schránce nenaleznete, obraťte se s reklamací na Českou poštu, a.s., Veronské náměstí 403, Praha 10, Horní Měcholupy nebo na telefonní číslo +420 954 210 900.

Ani tato reklamace nepomohla? Dejte nám vědět na e-mail: hlasatel@praha15.cz.
Uveďte jméno, ulici a číslo domu a také číslo vydání časopisu, který nebyl doručen.

 

 

Redakce:
Ing. Dana Benešová, Ph.D.
Tel.: 281 003 583
e-mail: hlasatel@praha15.cz

Inzerce:
Karolína Skrčená
e-mail: inzerce@praha15.cz
tel.: 281 003 523

 

Loučení žáků 9. tříd v ZŠ Veronské náměstí

Krásné počasí provázelo loučení žáků 9. tříd Základní školy Veronské náměstí. Paní ředitelka Mgr. Božena Rezková společně s dalšími pedagogy a zástupcem starosty Milanem Duckem popřáli žákům mnoho nejen studijních úspěchů. Každý ze studentů byl svou třídní učitelkou ošerpován, obdržel pamětní list a ti žáci, kterým se podařilo ukončit devátou třídu s vyznamenáním také malý dárek. Celý slavnostní akt byl zakončen společným svátečním obědem.

Aktuality

Zástupci radnice ocenili sportovce z řad místních seniorů

Aktivní senioři se v květnu účastnili celopražských sportovních her seniorů, které každoročně pořádá MV SDČR Praha. Zástupce úspěšných sportovně nadaných seniorů přivítal na radnici starosta Milan Wenzl a zástupkyně starosty MUDr. Jana Trková. Starosta zároveň ocenil celoroční aktivity spolku Aktivních seniorů Prahy 15, když nechal symbolicky vystavit klasické vysvědčení, které předal předsedkyni spolku Janě Topolové.

Aktuality

Dobrovolnický den v Sociálně ošetřovatelské jednotce

Prohlédněte si video z dobrovolnického dne v Sociálně ošetřovatelské jednotce, která poskytuje pobytovou odlehčovací službu pro seniory, osoby se zdravotním postižením, či uživatele, kteří nezvládají v domácím prostředí celodenní péči o vlastní osobu.

Aktuality

Rozlučka s fotbalovou sezónou

Mladší přípravka vedená Josefem Ponertem a jeho ženou Jitkou velmi úspěšně ukončila sezónu, když vyhrála svou soutěžní skupinu a stala se mistry. Dvě děvčata a 16 chlapců převzali v pátek na hornoměcholupském hřišti od zástupců fotbalového klubu medaile a diplomy a z rukou 1. zástupce starosty Václava Bílka balíčky plné dobrot. Jako každý rok se všichni dobře bavili, zahráli si fotbal, soutěžili o nejlepšího střelce a na závěr grilovali.

Aktuality

ZŠ Nad Přehradou uspěla ve výtvarné soutěži o Karlu IV.

Žáci ZŠ Nad Přehradou převzali z rukou ministryně školství Kateřiny Valachové unikátní ocenění za úspěch ve výtvarné soutěži "Karel IV. očima dětí". Fotografie ze slavnostního vyhodnocení, kterého se za celý kolektiv dětí účastnil Jáchym Jukl v doprovodu paní vychovatelky Marie Tučkové, naleznete na webových stránkách školy. Všem zúčastněným dětem gratulujeme.

Aktuality

Úspěšní mladí karatisté navštívili radnici MČ Praha 15

Starosta Milan Wenzl, 1. zástupce starosty Václav Bílek a předseda Výboru volnočasových aktivit a vnějších vztahů Zastupitelstva MČ Praha 15 Ing. Karel Strnad přivítali ve čtvrtek na radnici úspěšné mladé karatisty SKBU Hostivař. Ti nedávno přivezli medaile z mistrovství Evropy mládeže v karate v Srbsku. Třináctiletá Michaela Soukupová vybojovala zlatou medaili v disciplíně kumite družstev a teprve desetiletý Maxim Brezovar získal také zlatou medaili v disciplíně kumite družstev, ke které ještě přidal bronzovou medaili v disciplíně kumite jednotlivců.

Aktuality

Rozloučení s odcházejícími ředitelkami základních škol

Starosta Milan Wenzl a zástupkyně starosty pro školství Bc. Jitka Kolářová přijali na radnici Mgr. Vlastu Ducháčkovou, ředitelku ZŠ Křimická a Mgr. Helenu Fučíkovou, ředitelku ZŠ Hostivař, které své působení na zmíněných školách po dlouhých letech 30. června ukončí. Zástupci radnice oběma dámám poděkovali za jejich dlouholetou práci a předali jim drobné upomínkové dary.

Aktuality

Předání prostor pro chráněné bydlení DC Paprsek

Starosta Milan Wenzl se ve čtvrtek 9. června účastnil oficiálního předání prostor v objektu na Veronském náměstí, ve kterých DC Paprsek vybudoval chráněné bydlení pro své klienty. Chráněné bydlení mimo jiné podporuje samostatnost a sebevědomí klientů, posiluje jejich osobní kompetence a podporuje je v zapojování do pracovních aktivit.

Aktuality


Formuláře

    Souhlas se zveřejněním osobních údajů

    Velikost souboru: 586,33kB, formát DOCX

    Soubor ke stažení


Soubory ke stažení